Glinki 101, Bydgoszcz
+48 52 348 93 73
08:00 - 17:00

Firma TIM Rolety świadczy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny: okien, bram, drzwi, ogrodzeń, przesłon wewnętrznych i zewnętrznych, stolarki aluminiowej oraz automatyki na terenie i w okolicach Bydgoszczy, Solca Kujawskiego oraz Lęborka.

W zależności od rodzaju uszkodzenia – towar jest naprawiany na miejscu u Klienta, zabierany do firmowego warsztatu lub wysyłany do producenta.

Zapraszamy również do naszych salonów sprzedaży w Bydgoszczy (ul. Glinki 101) i Lęborku (ul. Pionierów 15) gdzie fachowa obsługa doradzi rozwiązanie naprawy wszelkiej maści usterek. Wykonujemy również nietypowe rozwiązania oraz projekty tak, aby kompleksowo dobrać optymalne rozwiązanie i spełnić oczekiwania Klienta.

Celowo nie podajemy cennika, dlatego, że koszt wykonanej przez nas naprawy zależy od rodzaju i wielkości uszkodzenia, sprzętu, który uległ uszkodzeniu i kosztów części, które trzeba wymienić. Wstępnie możemy oszacować koszt i czas naprawy w trakcie rozmowy telefonicznej, jednak ostateczną kwotę podamy po wizycie serwisanta i dokładnych oględzinach.